Shopping and outfits

SHOPPING IN PALLADIUM

23. prosince 2011 v 15:03
Přináším vám fotky z včerejšího nakupování.
3 slečny mi psaly,abych sem vždy oblečení,které si koupím dala,tak tak činím!
Ráda splním jakákoli vaše přání.
At projdu jakýkoli obchod,vždycky si něco koupím až v Tally Weijl.Najdou se i vyjímky,ale nejraději mám tenhle krám.Tam si zkrátka vždycky vyberu.
Jako včera v Palladiu,na výběr toho bylo opravdu mnoho.Interiér byl uplně jiný a lepší než jsem doposud viděla v Europarku.U vchodu stál kluk převlečený v Tally Weijl králíka.

Vevnitř byly růžová křesílka a u oddělení kabinek byly disko koule.Vevnitř byla zed polepena růžovým kobereček.Jako dělané pro holky.

Zde máte video aby jste vše viděli na vlastní oči.

Přejdeme na mé oblečení.
I když krásného oblečení bylo hodně,já si jen koupila košili a hodinky.Na výběr byla růžová,černá a bílá barva.Moje spolužačka má hodinky v růžové barvě.Nemám ráda když má někdo z blízkého okolí něco stejného,jenže já ty hodinky chtěla,a tak jsem si vybrala bílé.


Zde můžete vidět zakoupené věci ve vyšší kvalitě.

Watch with embellished jewels
Tak to je pro zatím vše.Kdyby jste cokoli potřebovali nebo chtěli se na něco zeptat.Obratte se sem:

SHOPPING AND CONCERT.

19. prosince 2011 v 14:57
Ahoj krásky :))
Celý víkend jsem měla opravdu nabitý a napsat sem pár řádků nebyl opravdu čas.
V pátek jsme se už v ranních hodinách,jak už to u mě bývá chystala do Europarku.Naštěstí jsem byla sama doma tak jsem alespon měla klid se připravit aniž by mi do toho někdo mluvil.
Naproti mi přišla Laduška tak jsme chviličku pokecali a pak jsem jela k Venoušovi.U něj jsme byli asi hodku a vyrazili do Europarku.
Potřebovala jsem koupit nějaký dárky,žádný jsem v té době ještě neměla.I když jsem plánovala že něco koupím rodině,po návštěvě v Tally Weijl mi zbyly peníze jen na miláčka.
Měli tam slevy a já prostě nemohla odolat.Pořídila jsem si novou bundu s kterou jsem velmi spokojená.Vybrala jsme si bílou barvu,která se hodí naprosto ke všemu.Dále mám nový svetr.Původně jsem si vybrala černý,ale zjistila jsem se má díru tak jsem si koupila světle růžový.
Obešli zbytek krámů ve kterých jsem si Z finančních důvodů tolik nerozhlížela a zalomili jsme to u jídla.
Měla jsem strach aby mi mamča doma nevynadala že jsem něco koupila špatně,ale naopak mě pochválila.
V neděli jsme se pěkně vyspala skoro 12.hod.Pak dávali Grinche,na něj se každý rok ráda dívám.Vždycky mě navodí na vánoční atmosféru.Během reklam jsem se chodila chystat do Prahy,kam jsme s Venoušem jeli do Lucerny na koncert Heleny Vondráčkové a Michala Davida.
Autobus neměl žádné spoždění,a tak jsme stihli se ještě podívat na Chodov a pak metrem na Václavské náměstí.Všude bylo plno lidí a svíček kvuli V. Havlovi.Je mi líto jeho rodiny,která truchlí takhle před svátky..
Koncert jsme si užili.I když jsme měli lístky na stání a bolely nás nohy.Já jsem to měla krapet komplikovaný,protože jsem se musela převlíkat z kalhot do šatů a když jsem vyšla ze záchodů zjistila jsem,že jsem klidně mohla zůstat nepřevlečená,jelikož většina společenské šaty neměla,ale vyjímky se našly!
Po koncertě jsme šli na jídlo.Obešli jsme mekáč i KFC.Já poprvé v životě ochutbala Hamburger:DD Když už jsem si dala někde mekáč,tak jen nugetky,ale raději mám KFC.
Necelou hodku jsme byli u něj doma a pak pro mě přijela mamka.Byla jsem děsně unavená a nějak mi nebylo dobře.Zůstaka jsem tedy dnes doma.Poslední dny před prázdninami se stejně moc neučíme tak proč tam chodit..
Jsem sama doma jen s mamkou a ten klid bez dvojčat si opravdu užíváme.Já jsem momentálně dokoukala Ulici,tu si musím stahovat,protože VOYO,kde jsem na ní obvykle koukala je zpoplatněno a celý ten jejich nový systém moc nepobírám tak to mám takhle jednodušší.
Dnes se ještě určitě ozvu,tak se mějte krásně.
N.

CHRISTMAS SHOPPING ♥

4. prosince 2011 v 20:24
Včera když jsem seděla v Europarku a čekala s ostatními na tátu až příjde z OBI,jsem se rozmýšlela co vše a jak vám se napíšu.Po příjezdu domů,ale na mě padla hrozná unava,takže jsem nakonec nic nenapsala.
Vstávala jsem včera už v 7:45,což je na mě hodně brzo.Táta jel k babičce zpravit ke strejdovi výfuk,a tak jsme jeli s mamčou a dvojčaty taky a vyrazili busem do Europarku.Ta cesta byla z celýho dne nejhorší.Přeci jen o víkendu jezdí autobusy hůř,a tak jsme musela třeba půl hodiny čekat nebo nastoupili blbě.Naštěstí jsme si zajeli jen o pár metrů.
Jako 1.jsme šli na jídlo,protože po celý tý zdlouhavý cestě všem hodně vyhládlo.
Obešli obuvi a dali dvojčata do koutku.Pak za námi přijel táta a šel se s námi podívat do Tally Weijl.Jak jsem psala,koupila jsem si teda ty šaty.Musím říct,že s celým nákupem jsem moc spokojená!
Koupila jsem si pak ještě jedny šaty,které vypadají na fotce trošku jinak.Ve skutečnosti jsou zlaté.Pak jsem si ještě zkoušela bílé s kamínkama,ale ty na mě byly moc světlé.Na to že jsem bruneta moc tmavou kůži nemám :/


Á tady je mikina kterou jsem si taky včera koupila.Chtěla jsem jít od začátku co jsme jí tam viděla,ale pořád jsem se rozhodovala jestli jí koupit nebo ne..Tentokrát mi to navrhla sama mamka.Nejvíc mě štve,že tyhle věci mám už jako dárek k Vánocům.V uvozovkách.Tak ani nevím jestli už jí mužu nosit nebo ne..Ale je moc příjemná na dotek.
(mimo jiné na fotce nejsem já).
Všechny obrázky jsem stáhla z netu,protože můj mobil má nekvalitní foták a pak věci vypadají jinak než v reálu.


Díky nákupu nad určitou částku v TW dávali tuhle tašku,takže zdarma jsem odešla i s báglem :D
Sexy Or Sexy Products
Dále jsem si koupila hnědé kozačky.Pro změnu bez podpatků.Měla jsem ten den na sobě právě podpatky a to celkem
vysoké.Strašně mě bolely nohy.Když jsme pak šli do Intersparu nakoupit,tak jsem si tam sedla u dortů a koukala na lidi.
Taky tam byla menší akce s Helenou Vondráčkovou a soutěž na galakoncert s ní a Michalem Davidem.Moc je teda neposlouchám,ale za zkoušku jsem nic nedala a šla do toho.Podmínkou bylo zazpívat kousek písničky od jednoho z nich.Já si vybrala nonstop.Ale strašně jsme se před všemi těmi lidmi styděla.Každopádně lístky mám,takže před Vánocemi s Venoušem vyrážíme..
Zítra opět škola,už aby byly prázdniny.Mějte se krásně.

TALLY WEIJL IS MY GREATES LOVE ♥

26. listopadu 2011 v 20:14
Europark nám nakonec dopadl dobře a vyjeli jsme.Při našem štěstí jsme to udělali tak,že jsem jela k Venoušovi a nastoupili do autobusu u nich.U nás totiž byla v jizdním řádu nejasná zastávka.Hodku jsme tedy byli u něj a pak vyjeli,cca hodku trvala cesta,ale utíkalo to.Prošli jsme nejdřív všechny krámy a hlavně se koukali po dárkách na Vánoce.Spíše teda Venouš,protože já dárky rodičům nekupuji.
Dále jsem navštívila mojí oblíbenou Tally Weij.Koupila jsem si tričko a pak v DM 3 laky od Essence.
Poster_22_large
Měli tam i pěkné společenské šaty,ale nezbylo by mi na jídlo,takže jsem si žádný nekoupila.Potřebovala bych ale nějaký a mužu říct,že konečně někde mají šaty,které bych si představovala.Neokoukané,né příliš načančané...Nechci vypadat jako žádná princeznička to už je pase si myslím :))
Příští týden tam zřejmě vyjedu zas kvuli těm šatům,bud s Venoušem a nebo mamčou to už je jedno. :)
Tak přesně tyhle jsem si chtěla koupit i cena je přijatelná.Šatů tam měli opravdu velký výběr a navíc i boty,které se k nim skvěle hodily.
Embellished plunge dress


 
 

Reklama