Random

RANDOM PHOTOS

4. února 2012 v 10:31
Dobré ráno :))
Zase po nějaké době vám sem dávám random photos.Je to taková směs.
1.Fotka je z diskotéky s Venoušem.Nejdříve jsem sem tu fotku vůbec nechtěla dát,protože se mi vůbec nelíbí.Berte jí s velkou rezervou :D

Poslední 2 fotky patří mým novým botičkám.Mám z nich velkou radost,nedávala jsem tomu velké šance že si nějaké boty koupím.Vždycky mám problém si nějaké vybrat.Koupila jsem je v CCC to sice není moc velká kvalita,ale stačí to.
Číslo bot jsem si musela koupit 37!Nevím jak je to možné :D Kozačky mám 39 a jsou mi akorát.
Nevadí mi to,naopak jsem ráda že mám malou nohu.Lituju holky,který mají 42 a těžko si hledají boty,zvlášt na podpatku a když už najdou,nemusí být tak hezké jako má holka s nohou 38.


Tak se mějte krásně,jdu se nasnídat a učit.Dneska toho mám fakt hodně.Ozvu se až zítra a povím vám,jaký byl ples :)

RANDOM PHOTOS FROM CHRISTMAS SHOW

13. prosince 2011 v 19:48 | N.
Konečně vám jdu ukázat fotky z Vánoční výstavy,kde naše třída prodávala.Mám už je delší dobu v pc,ale nebyla jsem schopná je sem dát.
Vysvětlivky aby jste věděli kdo je kdo:
Blondatá slečna je kámoška ze třídy,to samé i jediný chlapec z těchto fotek.
Miminko,které jsme s holkami tak obletovaly je syn naší bývalé tělocvikářky.MIKULÁŠ.

5. prosince 2011 v 19:03
Tak už tu po roce máme 5.prosinec a s ním i Mikuláše.
Nevím jak u vás,ale tady je to tak že si nějaká parta vylepí po městě plakáty s telefoním číslem a rodiče jim pak volají aby přišli postrašit jejich děti.Achjo,ještě že když jsem já byla malá tak to takhle nebylo.
Nějaká objednávka se ale u nás opravdu nekonala.Stačilo aby mamka ze srandy zabouchala na dveře a dělala že se kouká ven a dvojčata se hned bály.Sestra se dokonce rozbrečela.
U nás ve škole dělala naše třída mikuláše v pátek a slíbila jsem vám fotky.Tak tady je máte.
Já si jdu smýt vlasy od barvy a vy se mějte po zbytek pondělka krásně a bohatou nadílku všem! :)


Dingo jak odnáší mojí sestru.


Tahle holčička byla jedna z těch co se až klepaly jak se bály :D

A na závěr učitel-Kočičák.Spousty dětí byly poschovávány všude po třídě..Pod stolem,u učitelů..

RANDOM PICTURES NUMBER MILIOOON ;D

6. října 2011 v 13:42
Lezu sem s těmi randoms fotkami.
Nečekejte nic extra!Ve většině jde o jídlo.Počínaje mojí "večeří" minulého víkendu,kdy jsem hlídala dvojčata a při tomto procesu nesmí chybět jídlo.Z ještě tehož jde jsou toasty a nakonec dortíky,které jsme si se ségrou dali v pátek v cukrárně.
Dále můžete vidět masku mého spolužáka,kterou si na sebe vzal o hudební výchově a zdravil tím naší učitelku.Dlouho jsem přemýšlela jakej si dát obrázek na plochu a nakonec jsem zamířila na weheartit.com,který nikdy nezklame a vybrala hromátku líčidel značky M.A.C.V další řadě můžete shlédnout moje "výstavní" nožky..Při včerejší nudě to byl až takovej extrém že jsem si fotila nohy.
V poslední fotce jsem se svými spolužačkami.Fotka je ze 7 třídy.Focená je o pracovní výchově s naší učitelkou Libuškou (ta ohlá,tlustší).
Hezký den .))
 
 

Reklama