Beauty

CURLY HAIR?

28. ledna 2012 v 15:39
Ahoj,nudím se tak vám píšu.Čekám až se mi stáhne 17.díl druhé řady Pretty Little Liars.Mezitím nemohu nic dělat,čekám až mi zaschne lak :D
Nedávno jsem zminovala jak se chystám natočit vlasy žehličkou podle videa z Youtube.com.To skončilo naprostou katastrofou.Bud jsem na to levá,nebo dělám něco špatně.Vlna se mi podařila udělat velmi malá a jen dole,což jsem zrovna nepotřebovala.Vyzkoušela jsem tedy druhý způsob a to přístrojem,který je na vlny určený-kulmou.Taktéž podle videa.
To dopadlo lépe i mi to kamarádky chválily.
Pojdme se tedy podívat jak jsem dopadla:
Nebyla jsem zrovna nalíčená,proto jsem nechtěla fotit celý obličej.Natáčení mi zabralo spoustu času.Mám dlouhé husté vlasy,takže to trvalo 2 hodiny!Chce to fakt trpělivost.Zkoušela jsem to hlavně kvůli dnešní akci,tak jsem ráda že jsem si to udělala předem a dnes už pouze doupravím.


A kde že jsem čerpala inspiraci?Přímo zde.Holky jsou fakt šikovný a vlasy si udělaly nádherně!
No jo,takový jsou american girls. :))

1.slečna má i ostatní videa užitečná.Radí jak na obočí,make-up etc.Doporučuji se podívat.


KLORANE-HAIR COSMETISC

23. ledna 2012 v 20:23
K letošním Vánocům jsem dostala dárek,z kterýho jsem měla obrovskou radost.Díky žehlení a barvení mi vlasy začaly vypadávat.Došlo to až k tomu,že jsem si je nemohla česat normálně před zrcadlem,ale nad vanou aby nebyly napadané na zemi.Dokonce se mi staly trapné situace,že někdo našel moje vlasy tam a v určité situaci (nebo spíš po té situaci) kde se najít neměly :D
Ale zpátky k tomu dárku!Mamka mi věnovala šamponky Klorane.Tyto poměrně drahé šampony (450 kč) zakoupené v lékarně jsou právě proti vypadávání vlasů.

Na umytí tímto šamponem stačí pouhá jedna aplikace.Díky účinným složkám jako jsou výtažek z chinovníku a vitaminy skupiny B - B5, B6 a B8 představuje tento šampon pro unavené a nadměrně vypadávající vlasy doslova "energetickou bombu".
KLORANE Šampon s chininem proti vypadávání vlasů 200ml

Balzám vypadá takto.Pokud chcete své vlasy dát opravdu do pořádku,určitě zakupte též.
Učinek tím jen posílíte.Pozitivně také působí na strukturu vlasů a jejich růst.
Klorane Quinine Klorane Quinine Balzám s chininem pro unavené a nadměrně vypadávající vlasy 150 ml

Já navíc dostala i sprej na vlasy,který se používá tehdy,kdy se vlasy mastí.Hodí se pro ty,kteří si vlasy nestíhají umýt nebo pro lidi opoutané na lůžko.Zkrátka zvětší objem a vaše vlasy vypadají lépe.Ale nečekejte nějaký extra učinek,určitě nebudou vlasy vypadat jako pár hodin po umytí :))
KLORANE Suchý šampon pro normální vlasy s ovesným mlékem 150ml

Doufám že jsem třeba někomu pomohla,komu padají vlasy jako mě.Já použila tuto vlasovou kosmetiku párkrát,ale musím říct že vlasy mi alespon o polovinu přestaly padat.Už si je nemusím česat pod vanou:DD
A co vy,co používáte na vlasy,aby jste je měli pořád zdravé? :)

MAYBELLINE COLOSSAL VOLUME CAT EYES

14. prosince 2011 v 20:35
Ahoj návštěvníci :))
Dnes přicházím s nečím,co tu na mém blogu ještě nebyla to je recenze.
Minulý pátek jsem si koupila v drogerii řasenku od Maybelline konkretně volum expres cat eyes.
Tato řasenku na českém trhu není až zas tak dlouho,a tak mnozí z vás ještě nevyzkoušeli.
Já osobně si jí nemůžu vynachválit,ostatně jako všechny řasenky od Maybelline.Dříve jsem používala colossal volume expres,která měla pro mě celkem špatnou nevýhodu,že na oku nevydržela dlohou dobu.
U cat eyes je to právě naopak.Řasenku vždy nanáším ráno když jdu do školy,přibližně v 7:20 (podle toho kdy vylezu z postele).Odpoledne kolem 2 hodiny kdy se ve škole dívám do zrcadla vůbec není znát,že na očích mám řasenku tolik hodin.
Dokonce jsem si pro vás připravila fotky.
Jsou focené z mobilu,a tak řasy prosím berte s rezervou.
1.fotka je focena v 7:212.Fotka ze focena v 16:49
Sice už to není taková sláva jako v již zminovaných 14.hodin,ale i přesto si myslím že to není až zas tak špatné.S nějakou levnější a o něco méně kvalitnější řasenkou takové to délky řas docílíte hned jak si jí nanesete.


Ale pozor!Velmi záleží na tom,jaké máte řasy.Já je mám naštěstí po mamce relativně dlouhé,i když je nemám namalované.Některé dívky nebo blondýnky je mohou mít světlé,řídké,a tak nalíčení u nich nemusí vypadat tak,jako u slečen které mají řas dostatek.
Našla jsem na google několik takových případů a ani tam není výsledek vůbec špatný.
Typický příklad pro informace které jsem popisovala je tento:


Důležitá je také trpělivost v nanášení.Když jsem se doma rozhodovala zda si řasenku koupit či ne,něco jsem si na internetu o ní přečetla.Na diskuzi někteří lidé psali že mají řasy slepené.Mě se to tak nestalo vůbec.Kartáček mi řasy krásně oddělil.

Stačí aby jste řasenku nanášeli pečlivě od kořínků až po konečky.
Navíc aby jste predešli riziku slepení,nemusíte si nanášet mnoho vrstev.Záleží na vkusu.
Každopádně posudek je relativní,opět záleží kdo jaké má řasy.
Jediné co P5071225 Maybelline The Colossal Volum’ Express Cat Eyes Mascarabych vytkla je kartáček,který je sice chytře zahnutý,ale špatně se s ním manipuluje.

Plus dávám i leopardímu designu.;)
P5071218 Maybelline The Colossal Volum’ Express Cat Eyes Mascara
Na závěr ještě jedna poznámka:Pokud jste zvyklé si kromě řasenky dávat na oči tužku,myslím si že po použití této řasenky jí můžete klidně vynechat.Řasy a oči celkově velmi zvýrazní.S tužkou by oči byly moc zmalované.
Pokud chcete použít stíny,nenanášejte si moc velké vrsty.Bohatě stačí si oko projet 2krát!
Doufám že se vám moje mini recenze líbila a pokud by jste chtěli další,stačí napsat ;)
Docela by mě zajímal vás názor.
Já se jdu odebrat k věřte-nevěřte.Na YouTube jsem našla nové díly tak to jdu zkouknout a bát se.
Dobrou noc.
 
 

Reklama