Březen 2012

THE END...FOREVER?

14. března 2012 v 20:24 Diary
Ahooj :)
Tak přeci jen sem tu novou adresu dám.Tady jí máte !

SHOOTING WITH MY HONEY ♥

6. března 2012 v 11:25 Diary

Ahoj krásky :)
Chci vám ještě ukázat fotky s Venoušem,jak jsem slíbila.
Blog mě začal zase bavit,takže tu čekejte opět větší aktivitu.Mimochodem,zítra to bude už 7 měsíců co jsme spolu ♥ Strašně to letí!http://www.formspring.me/NikOoOllka
Tak to je vše.Doufám že se vám fotky líbily.
Mějte se krásně!

SHOOTING.

5. března 2012 v 20:13 Diary
Ahoj :)
Tak fotky z ateliéru se dle mého názoru povedly.Nemyslím to tak,že by mi to tam slušelo,ale prostě že se mi líbí :)
Venoušův kámoš mě vyfotil i s ním,takže fotky též přidávám.Celý focení mě moc bavilo a fotograf byl moc milý.
Po focení jsme jeli do Palladia do MC,po dlooohý době jsem si dala něco pořádně kalorickýho.Vůbec toho nelituju,protože pořád jíst jen zdravá jídla by mě nebavilo.Aby jsme to měli blíž k busu,jeli jsme i na Chodov a tam jsem to dovršila KFC.
V obou fasfoodech jsme potkali Reaga (nevím jak se to sklonuje).V klipu Ty a Já se mi strašně líbil ale ve skutečnosti?!Kdyby mě V. neupozornil ani bych ho nepoznala a byl by to jen kluk co mi byl povědomý.Chování měl dobrý,ale jeho strniště a kolem pusy samé akné..Nechci nikoho pomlouvat,jen má ty fotky dost vyretušovaný.Na Chodově k němu přišla nějaká slečna,která mu hned začala říkat jak si ho váží,strašně pro ní znamená,zkrátka si vylila srdíčko a podle mě to bylo až moc vlezlý..Za pár let si ani nevzpomene kdo že to nějaký Reago byl.
Ale pojdme k fotkám,tady je máte :)
Pro dnešek s fotkami končím.Bylo by jich najednou hrozně moc a chci mít ty s Venoušem odělené.Navíc všechny fotky dostanu až ve středu na CD,takže nějaké určitě dodám.
Mějte se krásně !

WEEK-HOLIDAYS.

2. března 2012 v 21:01 Diary
Ahoj krásky :)
Já vím,strašně jsem tu to zanedbávala.Opět jsem měla stav,kdy jsem si říkala že s tím tady seknu,ale většinou to dopadne tak,že potřebuju jen pár dnů pauzu.
Prázdniny dnes končí (když nepočítám víkend),a tak ty moje vám chci ve zkratce přiblížit...
Jsem byla odpoledne u Venouše.Krapet dýl než obvykle,tak jsme se koukali na film.Pustili jsme si Lidice.Podle mého názoru,jeden z nejlepších z českých filmů za poslední léta.Nebyl to sice žánr na který normálně koukám,ale fakt mě to dostalo.
2.den jsem byla doma.Táta nám na 2 měsíce zprovoznil Disney Channel takže nám tu pohádky běží celý den.No a já se přidala taky.Ty animované mě moc nebaví.Až na špionky :D Radši mám ty "normální".Zac a Cody,na parket,hodně štěstí Charlie etc..Já vím jsem na to už trochu velká,ale co.. :D
Ráno jsme měly jít s Dingouškem se podívat do haly na fotbalový turnaj,ale napsala mi že jí není dobře,takže jsem v 7.50 vstávala zbytečně :D Stáhla jsem si film PS:Miluji Tě.Taky se mi moc líbil!Nejvíc ta scéna,kdy Jerry umřel a Holly volala na jeho mobil aby slyšela jeho hlas.Fakt krásný film,určitě doporučuju.Pokud máte rádi takový ty brečící,tohle je jasná volba.Odpoledne jsem šla s mamčou na město,protože pořád máme rozbité auto a sama by alespon základní nákup neutáhla.Venouš zrovna končil s tím turnajem,takže za mnou přišel ke krámu a šli jsme ke Lvovi+ jsme k tomu přidali menší procházku do parku.
Tak tento den jsem byla zase doma.Většinou jsem se válela u tv a potom jezdila na rotopedu.Docela se držím.Jezdím každý den hodinu a zatím mě to baví.Pokud teda hraje nějaká muzika,bez hudby to není ono.
Dnes jsem měla jet k Venoušovi,ale nakonec to padlo.Mamča zase nadávala že pořád trajdám a doma nic nedělám,a tak jsem to musela napravit.Ale naštvala mě po dlouhý době fakt pěkně :D V 15.30 jsem šla se sestrou ke kosmetičce dát si obarvit obočí.Doma jsem si potom chystala věci na zítra.Venouš má totiž kamaráda,který fotí takže mi domluvil abych k němu zítra na focení jela do ateliéru.Děsně se na to těším!!Mám sbaleno hrozně věcí,šperků etc.Už vidím že to všechno ani nevyužiju.Určitě vám o tom pak napíšu jaký to bylo a fotky sem taky přidám.

Rozbil se mi mobil,takže žádný fotky vám sem bohužel nedám.Ale alespon něco z webky a ze sobotní diskotéky.
Tady jsou :))