Prosinec 2011

FILM WITH MY HONEY..♥

29. prosince 2011 v 20:56
Přeci jen jsem na odpoledne vyrazila k Venoušovi.A samozřejmě toho činu nelituji.
Ráno jsem si psala s Dingem na fb a vyprávěla mi jak si dělá ovocné koktejly na maminčiným mixéru,říkala jsem že bych si taky dala,ale protože je na mě ještě trošku nabroušená že s ní nebudu na Silvestra,odpověděla mi tedy "at ti ho udělá Venouš".Jen co jsem k němu dorazila říká mi "nedáš si banánový koktej"..Tak tomu se říká dokonalý kluk milé dámy:DD Koukali jsme u něj na film panenství na obtíž.Říkal sice že je to kravina,ale já mám takovéhle "kraviny" nejraději.
Mě se film pochopitelně líbil.Vždycky se koukáme na nějaký super film.Pak jsme chvíli jen leželi a koukali na comeback.To už je taky taková naše tradice.V 5 hodin jsem vyrazila zpátky domů.Mamča mi uvařila výbornou čínu s rýží a já se mezitím koukala s dvojčaty na tv.Na Jojce dávají pořad o kouzlech,který potom prozradí.Zítra jsem měla jet s Dingem do fitka,ale přes svátky jezdí špatně autobusy tak to odkládáme.Alespon budu mít čas si dojít pro opravené boty,které mám hotové už asi 3 týdny,ale nejsem schopná pro ně dojít.A dál?Kdo ví.
Fotka je z našeho hovoru na Skype.Když se směju tak někdy vypadám opravdu divně,ale ten jeho usměv prostě..♥
Hezký večer všem :))

WHITE AND PINK DESIGN.

29. prosince 2011 v 20:28
Jak asi vidíte mám nový design.Layla vše opět zvládla na 1 a udělala to přesně podle mých požadavků.Jsem tedy spokojená.


Velký plus je pro mne bílá stránka.Obrázky lépe vyniknou a dají se přidat i nějaké efekty.To platí i pro menu.
Navíc je to neutrální barva,nic přeplácaného.

A jak se to líbí vám?

GRANDMUM AND GRANDFATHER

29. prosince 2011 v 11:28
Ahojky :))
Čekám nový design a původně jsem plánovala že se do tý doby neozvu,ale nakonec jsem si přece jen čas našla.
Včera jsme se vypravili k babičce.Musela jsem vstávat už v 8:45.Nejsem raní ptáče,takže tohle je pro mě fakt krut.
Nejdříve jsem jeli do Říčan s mamčou na EKG do nemocnice.Tam to bylo opravdu ošklivý,všude samý kapačky nebo pacienti s dětskou láhví,protože se nemohou napít.Bylo mi jich líto,že tam musí být o svátcích místo doma s rodinou.Babička nám rozdala dárky ještě k Vánocům,nevím jak to dělá ale vždycky koupí to co se nám absolutně nehodí.Několikrát jsem jí řikala at mi dá peníze a já si za to sama něco koupím.Šli jsme se podívat ještě ke strejdovi a k prababičce,které bude letos už 90 let.
Cestou domů jsem se musela mamči zeptat jak to bude na Silvestra.Nejdříve jsme si plánovali že půjdem s Venoušem na diskotéku,to mám ale zakázaný.Aby se mi něco nestalo apod.znáte to.Rodičovské starosti.
Kupovivu mi uplně s klidem dovolila jet k Venoušovi.Měla jsem velkou radost,protože jsem ten večer nechtěla být bez něj.Navíc pokud bych nemohla k němu,byla bych u Dingoše a on s klukama na diskotéce a to se mi moc nezamlouvalo.Dovolila bych mu to,ale ty nervy co bych měla..
Tak se mějte krásně,já se jdu najíst a pak snad k Venoušovi.

PLANS.

27. prosince 2011 v 19:56
Zdravím všechny :))
Napadlo mě že by to tu chtělo všechno předělat.Menu,články,desing..
Smazala bych všechny články starší než 3 měsíce a začala odznova.Píšu vám to proto,že bych chtěla vědět nebo poradit co bych tu měla zavést nového nebo co by vás zajímalo.Více fotek,mody,kosmetiky..Cokoliv.Naopak třeba i to,co bych měla zrušit.
Budu ráda za jakýkoli názor.Psát mi můžete tady do komentářů nejlépe.Ale je možno také na mail-nikuska27101996@seznam.cz či na Formspring-ormspring.me/NikOoOllka
S láskou N.

RANDOM PHOTOS FROM CHRISTMAS

26. prosince 2011 v 21:39
Tak jsem se s vámi chtěla podělit o fotky z Vánoc.
Moc jich není.Dárky se mi moc fotit nechtěly,a tak vám ukážu jen ty od Venouše.Já mu koupila vodu po holení od Playboye,gél na holení a deodorant.Jela jsem mu to dnes předat.Celé odpoledne jsme váleli u něj,koukali na pohádky a jeho hodná mamča nám dala jídlo i uchutnat cukroví.Samozřejmě jsem si nezapomněla vyfotit cukroví a stromeček..A na závěr moje fotka z dneška.

CHRISTMAS PRESENTS.

26. prosince 2011 v 11:35
Ahoj moji milý :))
Tak jak jste si užili Vánoce?
Já jsem spokojená.Dostala jsem šampony na vlasy proti vypadávání.Ty mi asi udělali největší radost.Až s nimi budu mít větší zkušenost,určitě vám sem o nich něco napíšu.Dál jsem byla obdařena deštníkem,sluchátkami,kosmetikou na plet,vonavkami,taškou-kabelkou do školy,obrazem a to bude asi všechno.
Dnes jsem vstala relativně brzo.Chystám se k Venoušovi,aby jsme si předali dárky.
Tak se tu mějte pěkně a možná se ještě dneska ozvu :)

SHOPPING IN PALLADIUM

23. prosince 2011 v 15:03 Shopping and outfits
Přináším vám fotky z včerejšího nakupování.
3 slečny mi psaly,abych sem vždy oblečení,které si koupím dala,tak tak činím!
Ráda splním jakákoli vaše přání.
At projdu jakýkoli obchod,vždycky si něco koupím až v Tally Weijl.Najdou se i vyjímky,ale nejraději mám tenhle krám.Tam si zkrátka vždycky vyberu.
Jako včera v Palladiu,na výběr toho bylo opravdu mnoho.Interiér byl uplně jiný a lepší než jsem doposud viděla v Europarku.U vchodu stál kluk převlečený v Tally Weijl králíka.

Vevnitř byly růžová křesílka a u oddělení kabinek byly disko koule.Vevnitř byla zed polepena růžovým kobereček.Jako dělané pro holky.

Zde máte video aby jste vše viděli na vlastní oči.

Přejdeme na mé oblečení.
I když krásného oblečení bylo hodně,já si jen koupila košili a hodinky.Na výběr byla růžová,černá a bílá barva.Moje spolužačka má hodinky v růžové barvě.Nemám ráda když má někdo z blízkého okolí něco stejného,jenže já ty hodinky chtěla,a tak jsem si vybrala bílé.


Zde můžete vidět zakoupené věci ve vyšší kvalitě.

Watch with embellished jewels
Tak to je pro zatím vše.Kdyby jste cokoli potřebovali nebo chtěli se na něco zeptat.Obratte se sem:

TRIP TO PRAGUE.

23. prosince 2011 v 10:54 Diary
Ahoj :))
Opět mě tížil čas,což vysvětluje mojí neaktivitu.K tomu pár procent lenosti..Znáte to.
Abych se polepšila vstala jsem už v tuhle hodinu,abych sem něco napsala.Během dne se sem asi jen tak nedostanu.
Ve středu jsem byla s mamčou v Poděbradech.Nechala jsem se očkovat proti rakovině děložního čípku,vůbec to nebolelo.Stejně jako normální očkování.Je pravda že jsem se předtím trochu bála,kamarádka mi tvrdila že aplikace bolí.
Chtěli jsme se tam jít ještě podívat po obchodech,ale v té zimě se nám nikam nechtělo.
Šli jsme se pouze podívat do obří hračkárny a drogerie.Tam jsem dostala k nákupu zdarma řasenku.Je sice obyčejná,ale hodí se.
Včera jsme vyrazili s Venoušem opět do Prahy.Nejdříve jsem navštívila zubaře.Byla jsem brzo hotová takže jsem vše dobře stíhala.Poštačka mi donesla složenku,na kterou mi babička poslala peníze k Vánocům tak jsme si je došla ještě vyzvednout.Zvedlo mi to náladu.S 250 korunami se do Prahy nechtělo.
Nejdříve jsme jeli k Venoušovi do školy kvůli testu z angličtiny.Poprvé jsem navštívila VŠ a dle mých výsledků soudím že i naposled.Měli tam skvělý bufet.Dala jsem si výborný řízek s houskou.Sice mě to nezasytilo,ale pochutnala jsem si dobře.
Další zastávka byla Václavské náměstí.Tam jsme šli do Mekáče.Venouš mi tam koupil cheesseburgera,protože mi dlužil peníze za jídlo.Obešli jsme pro nás,spíše pro mě nejdůležitější obchody co tam jsou.New Yorker,Jannis,Gate.
Na Staroměstském náměstí jsme se kochali obřím stromečkem a vánočními stánky.Následovalo Palladium.Obchodů je tam opravdu mnoho.Já jsem však opět skončila v Tally Weijl.
V nedávné době ho zde zvětšili a stál to za to.U vchodu byl kluk převlečený za Tally Weijl králíka.Sortiment byl opravdu velký.Nádherný kabiny s koberečkem na zdi atd.Něco uplně jiného než znám z Europarku.Co jsem si koupila vám sem dám zvlášt.Už takhle je text až moc dlouhý.
Nakonec jsme skončili u jídla.Dali jsme si KFC a pak metrem a autobusem domů.Cestou ke mně jsem potkala kámoše,který byl tak ochotný že mě doprovodil až k baráku.Náročnej den po kterém jsem byla opravdu hodně unavená.

responsibilities

20. prosince 2011 v 16:16
Nazdárek slečny :))
Jak si užíváte uterní odpoledne?
Já jsem děsně unavená ještě z mého nedělního výletu.Pořád jsem to nějak nevyspala a ještě ke všemu mě přepadla rýma.
Ve škole nám učitelka zadala aby jsme doma sestavili naše výstupní hodnocení,které budeme posílat na střední školu.
No,jsem zvědavá co tam napíšu.
Mějte se krásně :))

SHOPPING AND CONCERT.

19. prosince 2011 v 14:57 Shopping and outfits
Ahoj krásky :))
Celý víkend jsem měla opravdu nabitý a napsat sem pár řádků nebyl opravdu čas.
V pátek jsme se už v ranních hodinách,jak už to u mě bývá chystala do Europarku.Naštěstí jsem byla sama doma tak jsem alespon měla klid se připravit aniž by mi do toho někdo mluvil.
Naproti mi přišla Laduška tak jsme chviličku pokecali a pak jsem jela k Venoušovi.U něj jsme byli asi hodku a vyrazili do Europarku.
Potřebovala jsem koupit nějaký dárky,žádný jsem v té době ještě neměla.I když jsem plánovala že něco koupím rodině,po návštěvě v Tally Weijl mi zbyly peníze jen na miláčka.
Měli tam slevy a já prostě nemohla odolat.Pořídila jsem si novou bundu s kterou jsem velmi spokojená.Vybrala jsme si bílou barvu,která se hodí naprosto ke všemu.Dále mám nový svetr.Původně jsem si vybrala černý,ale zjistila jsem se má díru tak jsem si koupila světle růžový.
Obešli zbytek krámů ve kterých jsem si Z finančních důvodů tolik nerozhlížela a zalomili jsme to u jídla.
Měla jsem strach aby mi mamča doma nevynadala že jsem něco koupila špatně,ale naopak mě pochválila.
V neděli jsme se pěkně vyspala skoro 12.hod.Pak dávali Grinche,na něj se každý rok ráda dívám.Vždycky mě navodí na vánoční atmosféru.Během reklam jsem se chodila chystat do Prahy,kam jsme s Venoušem jeli do Lucerny na koncert Heleny Vondráčkové a Michala Davida.
Autobus neměl žádné spoždění,a tak jsme stihli se ještě podívat na Chodov a pak metrem na Václavské náměstí.Všude bylo plno lidí a svíček kvuli V. Havlovi.Je mi líto jeho rodiny,která truchlí takhle před svátky..
Koncert jsme si užili.I když jsme měli lístky na stání a bolely nás nohy.Já jsem to měla krapet komplikovaný,protože jsem se musela převlíkat z kalhot do šatů a když jsem vyšla ze záchodů zjistila jsem,že jsem klidně mohla zůstat nepřevlečená,jelikož většina společenské šaty neměla,ale vyjímky se našly!
Po koncertě jsme šli na jídlo.Obešli jsme mekáč i KFC.Já poprvé v životě ochutbala Hamburger:DD Když už jsem si dala někde mekáč,tak jen nugetky,ale raději mám KFC.
Necelou hodku jsme byli u něj doma a pak pro mě přijela mamka.Byla jsem děsně unavená a nějak mi nebylo dobře.Zůstaka jsem tedy dnes doma.Poslední dny před prázdninami se stejně moc neučíme tak proč tam chodit..
Jsem sama doma jen s mamkou a ten klid bez dvojčat si opravdu užíváme.Já jsem momentálně dokoukala Ulici,tu si musím stahovat,protože VOYO,kde jsem na ní obvykle koukala je zpoplatněno a celý ten jejich nový systém moc nepobírám tak to mám takhle jednodušší.
Dnes se ještě určitě ozvu,tak se mějte krásně.
N.