Duben 2011

Witches and relaxing afternoon

30. dubna 2011 v 21:15
Hello girls!
Čarodejnice trávím sice doma,ale vůbec mi to nevadí.Grilovačka s rodinou byla super a rodiče to dost zabíjely :D K ohni a ještě ke všemu na naší vlastní zahradě neni potřeba se fintit.Oblekla jsem si sportovný outfit nesmrtelné černo-bílé kombinace.Dnešek patřil k těm dnů,kdy nemám bezdůvodně náladu něco dělat..Takže jsem zkoukla pár dílů PLL a k obědu si udělala oblíbené buřty na pivu ♥ A to uplně sama:D! Blíží se nám opět konec víkendu,což mě štve,ale na druhou stranu se do školy těším ;P :-* Při sledování tv mě napadl skvělý nápad na outfit,takže zítra to nějak zrealizuji,navléknu na sebe a zdokumentuji.
Užívejte si čarodejnice dámy!

Stejně pohodovej obrázek,jako dnešní odpoledne.
Šaty pro Kate Middleton ušila Sarah Burton, návrhářka značky Alexander McQueen

30. dubna 2011 v 9:24

Značka Alexander McQueen a Sarah Burton zabodovali - Kate si vybrala je!

Přestože se předpokládalo, že si Kate obleče jednoduché šaty moderního střihu, nakonec přece jen zvolila pompéznější róbu, i když zdaleka ne tak honosnou, jakou měla na sobě v den své svatby princezna Diana nebo královna Alžběta II. Šaty s vlečkou o délce 2,7 metru s ručními výšivkami mají oblý živůtek, který překrývá krajka. Ta prochází i na dlouhé rukávy šatů, které jsou již jen z krajky. Ještě zahalenou Kate upravovala při nástupu do limuzíny přímo Sarah Burton. Značku Alexander McQueen a Sarah Burton doporučila Kate přímo šéfredaktorka anglické edice Vogue Alexandra Sulman.


Svatební šaty Kate Middleton byla poněkud skromnější a velmi se podobaly svatebním šatům monacké kněžny Grace (Grace Kelly)

Náušnice s motivem erbu

Korunku Kate půjčila královna
Dlouho se spekulovalo rovněž o tom, jakou korunku, neboli tiaru si Kate na svatbu obleče. Tu jí nakonec pro tento den půjčila královna Alžběta II. Tiaru dostala Alžběta jako dárek ke svým 18. narozeninám od hraběte z Yorku, který byl později jmenován králem Jiřím VI. Korunku vytvořilo klenotnictví Cartier.
Princ William se ženil v uniformě :)


Jak se oblékli hosté

Na svatební šaty Kate Middleton se sice čekalo s největším napětím, ale média i my všichni jsme byli zvědaví také na to, v čem se na svatbu dostaví hosté a také těch nemnoho celebrit, které byly pozvané. Královna Alžběta byla oblečena ve žlutých šatech a žlutém klobouku tradičního tvaru. Matka Kate přišla omlazená, sice v nenápadném kostýmu, ale zato o pár kil lehčí, než byla známá na předchozích fotografiích. Proslýchá se, že držela před obřadem několikaměsíční přísnou Atkinsonovu dietu. Princ Charles, otec prince Williama přišel na svatbu dle protokolu v uniformně. Jeho druhá manželka Camilla Parker-Bowles, vévodkyně z Cornwallu se oblékla do elegantního kostýmku krémové barvy s povinným kloboučkem.
Královna Alžběta II. přišla tradičně v kostýmku s kloboukem, nicméně velmi netradiční byla barva, ostře žlutá.
Carol Middleton, matka Kate přišla na svatbu v nenápadném bílem kostýmku.
Princ Charles, otec prince Williama a jeho druhá manželka Camilla Parker-Bowles, vévodkyně z Cornwallu.

Všude samé klobouky!

Princezny Eugenie a Beatrice
V klobouku přišla i Victoria Beckham. Na sobě měla jednoduché černé těhotenské šaty z vlastní produkce, které doplnila kloboukem hvězdného designéra Philip Trace.
Victoria Beckham a David Backham. Victorii to v těhotenských šatech hodně slušelo, Davidovi v elegantním obleku od Raulph Lauren se podařilo velké faux pas. Řád britského impéria si připnul na pravou stranu místo na levou.
Victoria Beckham a David Backham. Victorii to v těhotenských šatech hodně slušelo, Davidovi v elegantním obleku od Raulph Lauren se podařilo velké faux pas. Řád britského impéria si připnul na pravou stranu místo na levou.

Pretty Little Liars and Kakao ♥

29. dubna 2011 v 20:41
Ahoj :))
Kámoška bohužel naší dnešní schůzku zrušila,takže jsem musela nějak rychle vymyslet náhradní plán.V takových situacích se mi ale vymýšlí těžko,nakonec jsem si řikala že volný čas využiju a pustím si serial Pretty Little Liars.Ze začátku se mi to moc nepozdávalo,ale trochu jsem se do toho zakoukala a jsme ze serialu uplně nadšená.K tomu jsem si udělala kakao a bylo mi hej :D Chtěla jsem sledovat dál,ale mamka chtěla pomozt s pečením bublaniny tak jsem šla.Už jsem se ale nemohla dočkat až se k serialu vrátim,takže pádím na něj :)
Nejvíc se mi zalíbila roztomilá Aira (na fotu).Příjde mi ale uchylná jedna černoška.Nevzpomínám si na jménu,ale až moc se jedné z hlavních hrdinek tulí :D


Jak jsem se dozvěděla,nebudu jediná kdo zítra bude doma,takže mi to vůbec nevadí.Ztrávené chvilky s rodinou jsou taky fajn :) Odpoledne udělám nějaké články,čeho se to bude týkat,to se nechte překvapit ;P
Niky ♥


**Wedding**

29. dubna 2011 v 12:28
Ahoj :)
Dnes jsme měli ve škole pouze 4.hodiny,takže už jsem doma (konečně):D
Odpoledne se chystám ven s Laduš,ale zatím si budu vychutnávat klid pátku ♥
Stará fotka s Valčou (Lady sestra)


Jak už jste si asi všimli,máme tu 29. duben a s ním svatbu prince Williama a Kate.Mluvěj o tom všude,v televizi,v novinách,na netu..Víte co,myslim že kdybych o tom napsala ani by to nemělo cenu,protože vidět titulek s názvem této zamilované dvojice by některé možná spíš otrávil.Jak už jsem psala v předchozím článku,určitě se na anglický pár zaměřím,přidám nějaké zajímavé video atd.Lhala bych kdybych řekla že průběh nesleduju,to zas jo.Ale čeho je moc,toho je příliš :)


Niky ♥

Follow me on !

28. dubna 2011 v 20:55
Čauves ;)
Po třídních schůzkách jsem opravdu vyčerpaná.Všude jsem lítala s mamčou a to od půl 4 do 5.K tomu ještě bez jídla..No,lehký to neni :) Vše dopadlo podle očekávání,až na AJ z které mi chce dát p.uč. 2ku,myslim že je na tohle docela přísná.Prohlídla jsem celou žk a mám tam pouze 2 trojky..Nevim co už dál po mě chce,aktivitu v hodině jsem vylepšila.Budu se snažit,abych to dala na výbornou :)
Dále jsem se dnes rozhodla založit si Twitter.Hodím sem pochopitelně odkaz na můj profil a později ho najdete v menu v sekci Follow me on :) Dále mě můžete následovat na Facebooku,BlogLovinu nebo ptát se mě na Formspring.
Zítra konečně pátek a v sobotu čarodejnice.U nás ve "městě" jsou uplně ubohý a jen se soutěži pro nejmenší,takže opravdu se neopovážím tam chodim.Rodiče chtěl grilovat,takže se asi přidám :)
S láskou N.♥

návštěva v pařížskémo studiu Isabely Marant

28. dubna 2011 v 19:22
Tam, kde se dělá móda

Zajímá vás pozadí módního studia úspěšné francouzské návrhářky Isabel Marant? Tak to jste rozklikli ten pravý článek. Provedu vás totiž světem, ve kterém Isabel navrhuje a tvoří. A takový malý ostrov musí zajistit všechno pro to, aby inspirace a múzy přicházely a chtěly zůstat navždycky.
Krásná industriální bíle ohozená budova se stropními okny nabízí rozlehlý prostor pro jakékoli záblesky kreativity.Nástěnky, ústřižky, štendry, obrovský stůl. Pořádek uprostřed zdánlivého chaosu je místy vyšperkován vázou s čerstvě řezanými květy. Osobnost návrhářky vyzařuje z každého koutu studia.
Líbí?
Pretty Little Liars:)

28. dubna 2011 v 6:50
Ahoj ;D
Zrovna jsem dopsala domácí ukol z češtiny a jeden jsem radši nechala na dopsání až do školy.Takhle přemýšlet po mně nechtějte.Už i tak v tý škole třčim dlouho ;D Dnes možná přidám fotky z mého dnešního outfitu.Poslední dobou čtu všude o serialu Pretty Little Liars,včera mi o tom vyprávěla kámoška,tak si to nenechám ujít a až budu mít čas určitě zkouknu ;-) Je to být o 4 holkách a jak už napovídá název,měly by být roztomilé malé lhářky:) No uvidím,snad se mi taky serial zalíbí ;D
Niky ♥
Šifra mistra Leoparda

27. dubna 2011 v 20:43
Hi beauties ♥
Jak se máte?Naše škola má zítra třídní schůzky,tak doufám že vše dopadne tak jak mám a jak já doufám.Jenom pořád prostě ta matika..:D Na druhou stranu má schůzky ráda,protože chodim vždycky s mamčou a když je ve tříde tak venku čekám s kámoškama a děláme různý kraviny.Zítra budu muset vstávat dřív,kvůli ukolu z čj :( Nadšená z toho nejsem,ale poznámku taky nechci.Vždycky se mi stane že ukoly před prázdniny zapomenu :D Ale jako si to má člověk pamatovat :D Pokud to stihnu,můžete očekávat nějakou aktivitu už brzy ráno :))Článek o outfitech je tu podle slibu,trochu jsem poupravila menu a ještě chci přidat nějaké obrázky včetně mojí fotografie.V neurčitou dobu se tu taky obleví článek o oblečení v sekáči.Když totiž víte kam,dají se pořídit velice dobré kousky ;-) Víte co mě poněkud štve?Stastiky.Dříve jsem se pořád honila za velkou návštěvností,ale s odstupem času,jsem si řekla že je to blbost.Spíše mi jde o to abych měla kvalitní blog.Kdo ale řiká že ho návštěvnost nezajímá,lže :D Uplně blbě mi funguje top list,nevím jestli to tak má být,ale mě se objevuje přímo na těch základných statistikách jednou tolik větší číslo (např.-58=116).Trochu divný mi to příjde,tak nějak nevím komu mám věřit :) Každopádně průměrná návštěvnost za duben je denně 106 lidí,to snad neni zas tak děsivé číslo :)
Moje outfity na mojí kámošce

27. dubna 2011 v 19:41
Včera jsem vám slíbila ukázku fotek mojí kámošky,které jsem jí pořídila v létě.Neni to žádná velká sláva,ale tak myslim že to jde,hlavně vám chci ukázat oblečení co kámoška na sobě má (moje),kromě 2,nosím tyhle outfity dodnes ;-) Lucka má skoro stejnou postavu,takže oblečení na mě vypadá skoro stejně :) Sice jsem se chtěla vyfotit přímo já,ale když jsem si vzpomněla na tohle..Proč to nepoužít ;P
Pamatuju si že to byl jeden z nejlepších dnů co jsme spolu s Luckou prožili :))
Fotilo se snad na všech místech kolem mého paláce.Pokojíček,zahrada,u potoka..Všude :D
Outfit Jessicy Alby

27. dubna 2011 v 13:41
Během horkých letních dnů vždy vsázejte na pohodlnost a vzdušnost stejně jako Jesicca, která si oblékla sukni z lehké džínoviny s vyšším pasem, jenž perfektně zdůrazní štíhlý pas a opticky ubere několik nechtěných kil. Pro větší zdůraznění a rozbití monotónního efektu se herečka přepásala slabým páskem. Ten vytvořil dojem členitosti a nespoutanost, alespoň částečně dostal pod kontrolu. K sukni se hodí úzké tílko, které je stálicí všech celebrit. Téměř v každém šatníku byste našla, alespoň jedno takové. Doporučuji, pokud jej ještě nemáte, tohle léto s ním musíte obohatit svůj šatník.

Doplnky už celkovému vzhledu dodávají šmrnc. Jessica vsadila na černou klasiku obohacenou o jemné rockové prvky. Na krk pověsila vintage medailon ala "po babičce" na rameno pověsila prostornou černou kabelku a obula černé gladiatorky, které letí už několikátou sezónu, a tu letošní s nimi určitě nešlápnete vedle. Navíc takto vzdušné boty se do horkých dnů i večerů náramně hodí.
I účes je povedený. Takový ten - moc jsem se s tím nedělala, ale přesto je perfektní. Drdoly tuhle sezónu letí stejně tak i brýle do špičky!