Taháčky:P

19. ledna 2011 v 20:46
1. Nožky - Máš doma nějaké rozervané rifle nebo kalhoty? Super, až budeš psát písemku, máš oblečení do školy vybrané. Do mezer, kde jsou kalhoty "rozervané", si napiš tahák. Když půjde úča kolem, jenom trochu posuneš nohavici a nic nepůjde vidět! Doporučuji, jen pokud jsou ta roztrhaná místa na stehnech, protože hledat pod lavicí tahák na lýtku je nepraktické. :D

2. Double papír -
Tenhle způsob můžeš použít v případě, že víš, jaké otázky budou v písemce (protože jste ukradli zadání nebo tu písemku před vámi už někdo psal a opsal vám otázky), nebo v případě, že prostě na jeden papír nacpeš všechny věci, které nevíš, ale pak budeš muset o to nenápadněji opisovat. Jde prostě o to, že si na papír napíšeš už rovnou odpovědi na otázky (nebo tahák), vezmeš si nějaké desky, na kterých jakože budeš psát, protože na lavici se ti blbě píše a až bude vhodná příležitost, čistý papír strčíš do desek a ten s vypracovaným zadáním vytáhneš a potom odevzdáš. Pokud máš napsaný tahák, tak se do desek vždycky koukneš na správnou odpověď a přepíšeš si ji.

3. Mobil -
Jasně, ve škole je zakázáno mít mobil a blá blá blá. Kdo tohle dodržuje, že jo? Napiš si tahák do smsky a až si nebudeš vědět rady, koukni se… A pro učitelku použij výmluvu, že ses jen dívala, kolik je hodin/kolik máme ještě času.

4. Flaška -
Na tom přece není nic nápadného, mít na lavici položenou flašku s pitím… A s etiketou, na které je nalepený taháček. Když náhodou půjde úča zrovna kolem, popadneš flašku a budeš dělat, že se musíš "nutně" napít.

5. Kalkulačka -
Tohle využiješ asi jen v matematice a účetnictví (no možná někdy i v jiném předmětu). Prostě na zavírání od kalkulačky nalepíš/napíšeš tahák. Pak se jen musíš tvářit, že něco ťukáš do kalkulačky a je to.

6. Tabulky, učebka -
V některých předmětech je povolené mít u písemky učebnici, tabulky nebo třeba atlas. Pak není nic snažšího než do něj strčit/vepsat tahák a pak dělat, že něco hledáš.Pokud je učitelka blbá klidně si to napiš na obal,nenápadně!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama