Barbie

21. ledna 2011 v 21:35
Barbie styl je definovatelný jako dokonalost nadevše...
Moderní oblečení, boty na podpatku, dokonalý make-up, pohotové chování, naivita, růžová barva a někdy i přetvářka,...samozřejmě to jsou slova která mě napadla ze všeho nejdříve. Čato bývá odsuzován a nenáviděn, ale většinou za to může pouhá závist.
I když na druhé straně si tím nemůžeme být 100% jisti. Některé barbie si o sobě fakt hodně myslí, např. že jsou nejkrásnější na světě, že dokážou všechno na co sáhnout, prostě jsou trochu trochu mimo realitu.

Co je to barbie styl?
Barbie styl je holčičí styl, který je docela dost oblíbený, ale i nenáviděný. Dívky nosí vlastně co nejvíce růžové, zajímají se o módu a pořád o sebe pečují. Nikdy na nich není vidět
ani jedna chybička a když už, tak jsou z toho velmi nešťastné. Každý měsíc si kupují modní časopisy a zjišťují nejnovější diety a modní trendy tak, aby jim nic neuniklo. POZOR!!! Ale nejsou to žádné nafoukané fiflenky, které neví kolik je 1+1, jak si to o nich většina antibarbie myslí. Pořád je jen pomlouvají a proto také vznikly vtipy o barbínách a blondýnkách. Jasně, můžete potkat namyšelnou a "blbou" barbie, ale to neznamená, že jsou takové všechny.

Jak reaguje okolí?
Hodně lidem se líbí holky s vkusem, zprávně oblečené, sladěné, dokonalé. Ale jak to už u nás bývá, jsou i tací lidé, kterým se nezavděčíme. Nevím, zda je to tím, že závidí nebo je to prostě jen odpor k tomuto stylu, ale hodně lidí nemá rádo, jak oni říkají, nafoukané holčičky, které se nedokáží bavit o ničem jiném, než o modě a růžové barvě. Rádi nás přirovnávají k Paris Hilton nebo k Ell Woodsové (z filmu Pravá blondýnka).

Líčení:
Nejvhodnější je růžová nebo meruňková tvářenka. Oči nemaluj vůbec nebo je zvýrazni černou, zelenou, popřípadě modrou tužkou na oči, kterou orámuješ horní nebo dolní linii řas. Trendy jsou tzv. XXL řasy. Pořiď si kvalitní černou řasenku a nanes hned několik vrstev. Pozor na slepené řasy! (Pokud tvá řasenka ještě nezaschla, můžeš přebytečnou barvu setřít čistým hřebínkem na řasy.) Třešničkou tohoto líčení je rtěnka. zvol výraznou, nejlépe růžovou či červenou. Na konec přetřít tvé rty leskem a HOTOVO! Chceš-li být dokonalá, pořiď si k vaší rtěnce ještě stejný odstín laku na nehty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MD. MD. | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 17:25 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama