Leden 2011

Celebrity bez make-upu

26. ledna 2011 v 20:51
Katherine Heigl
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Alyssa Milano
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Eva longoria
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)Marilyn Manson
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Heidi Klum
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Jessica Alba
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Katie Holmes
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Kelly Osbourne
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)

Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)
Gwyneth Paltrow
Jak vypadají celebrity po probuzení? (Foto: izismile.com)

Barbie

21. ledna 2011 v 21:35
Barbie styl je definovatelný jako dokonalost nadevše...
Moderní oblečení, boty na podpatku, dokonalý make-up, pohotové chování, naivita, růžová barva a někdy i přetvářka,...samozřejmě to jsou slova která mě napadla ze všeho nejdříve. Čato bývá odsuzován a nenáviděn, ale většinou za to může pouhá závist.
I když na druhé straně si tím nemůžeme být 100% jisti. Některé barbie si o sobě fakt hodně myslí, např. že jsou nejkrásnější na světě, že dokážou všechno na co sáhnout, prostě jsou trochu trochu mimo realitu.

Co je to barbie styl?
Barbie styl je holčičí styl, který je docela dost oblíbený, ale i nenáviděný. Dívky nosí vlastně co nejvíce růžové, zajímají se o módu a pořád o sebe pečují. Nikdy na nich není vidět
ani jedna chybička a když už, tak jsou z toho velmi nešťastné. Každý měsíc si kupují modní časopisy a zjišťují nejnovější diety a modní trendy tak, aby jim nic neuniklo. POZOR!!! Ale nejsou to žádné nafoukané fiflenky, které neví kolik je 1+1, jak si to o nich většina antibarbie myslí. Pořád je jen pomlouvají a proto také vznikly vtipy o barbínách a blondýnkách. Jasně, můžete potkat namyšelnou a "blbou" barbie, ale to neznamená, že jsou takové všechny.

Jak reaguje okolí?
Hodně lidem se líbí holky s vkusem, zprávně oblečené, sladěné, dokonalé. Ale jak to už u nás bývá, jsou i tací lidé, kterým se nezavděčíme. Nevím, zda je to tím, že závidí nebo je to prostě jen odpor k tomuto stylu, ale hodně lidí nemá rádo, jak oni říkají, nafoukané holčičky, které se nedokáží bavit o ničem jiném, než o modě a růžové barvě. Rádi nás přirovnávají k Paris Hilton nebo k Ell Woodsové (z filmu Pravá blondýnka).

Líčení:
Nejvhodnější je růžová nebo meruňková tvářenka. Oči nemaluj vůbec nebo je zvýrazni černou, zelenou, popřípadě modrou tužkou na oči, kterou orámuješ horní nebo dolní linii řas. Trendy jsou tzv. XXL řasy. Pořiď si kvalitní černou řasenku a nanes hned několik vrstev. Pozor na slepené řasy! (Pokud tvá řasenka ještě nezaschla, můžeš přebytečnou barvu setřít čistým hřebínkem na řasy.) Třešničkou tohoto líčení je rtěnka. zvol výraznou, nejlépe růžovou či červenou. Na konec přetřít tvé rty leskem a HOTOVO! Chceš-li být dokonalá, pořiď si k vaší rtěnce ještě stejný odstín laku na nehty.

Scene

20. ledna 2011 v 21:17
Scene (čte se to "SÍN") kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe. Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo. Je to ale hodně podobné. Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.
NÁZORY SCENE KIDS
Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.
81.6% scene kids má Myspace

MLUVA SCENE KIDS
Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"
Scene kids mají rádi pokemony, ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení. Často se fotí se zakrytou pusou nebo očima. Všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví. Prostě dokonalost. Scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku. V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo. Žádná scene girl o sobě neříká že je scene.

SCENE OBLEČENÍ
Kalhoty= uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách, nejen v černé. Holky nosí barevné ulítlé tylové sukně a pod ně leginy.
Trička= trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty, mráčky, duha, puntíky, proužky, loga kapel, srdíčka atd.
Šperky=populární jsou barevné korále, čím větší tím lepší. Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté. Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponky, sponky s hello kitty, korunky apod..
Boty=vansky-kostičkované
Barevné baleríny, conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.


SCENE MAKE-UP

Jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí, které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalovaná oční víčka barevnými stíny. Objevují se barvy jako modrá, fialová, žlutá, oranžová a červená. Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě a nápadu..


Taháčky:P

19. ledna 2011 v 20:46
1. Nožky - Máš doma nějaké rozervané rifle nebo kalhoty? Super, až budeš psát písemku, máš oblečení do školy vybrané. Do mezer, kde jsou kalhoty "rozervané", si napiš tahák. Když půjde úča kolem, jenom trochu posuneš nohavici a nic nepůjde vidět! Doporučuji, jen pokud jsou ta roztrhaná místa na stehnech, protože hledat pod lavicí tahák na lýtku je nepraktické. :D

2. Double papír -
Tenhle způsob můžeš použít v případě, že víš, jaké otázky budou v písemce (protože jste ukradli zadání nebo tu písemku před vámi už někdo psal a opsal vám otázky), nebo v případě, že prostě na jeden papír nacpeš všechny věci, které nevíš, ale pak budeš muset o to nenápadněji opisovat. Jde prostě o to, že si na papír napíšeš už rovnou odpovědi na otázky (nebo tahák), vezmeš si nějaké desky, na kterých jakože budeš psát, protože na lavici se ti blbě píše a až bude vhodná příležitost, čistý papír strčíš do desek a ten s vypracovaným zadáním vytáhneš a potom odevzdáš. Pokud máš napsaný tahák, tak se do desek vždycky koukneš na správnou odpověď a přepíšeš si ji.

3. Mobil -
Jasně, ve škole je zakázáno mít mobil a blá blá blá. Kdo tohle dodržuje, že jo? Napiš si tahák do smsky a až si nebudeš vědět rady, koukni se… A pro učitelku použij výmluvu, že ses jen dívala, kolik je hodin/kolik máme ještě času.

4. Flaška -
Na tom přece není nic nápadného, mít na lavici položenou flašku s pitím… A s etiketou, na které je nalepený taháček. Když náhodou půjde úča zrovna kolem, popadneš flašku a budeš dělat, že se musíš "nutně" napít.

5. Kalkulačka -
Tohle využiješ asi jen v matematice a účetnictví (no možná někdy i v jiném předmětu). Prostě na zavírání od kalkulačky nalepíš/napíšeš tahák. Pak se jen musíš tvářit, že něco ťukáš do kalkulačky a je to.

6. Tabulky, učebka -
V některých předmětech je povolené mít u písemky učebnici, tabulky nebo třeba atlas. Pak není nic snažšího než do něj strčit/vepsat tahák a pak dělat, že něco hledáš.Pokud je učitelka blbá klidně si to napiš na obal,nenápadně!:DUprava fotky-Photofiltre a Photoscape

15. ledna 2011 v 22:42 photo editing
1.)Otevřete si Photofiltre a vyberte fotku kterou si chcete upravit
2.) v pravo dejte rozmazávač a dole po rámečkem velký-objedtě s kapkou celý obličej
3.)Opět v rámečku-štětec.Nastavte si černou barvu a obtáhněte s tím obočí.Aby to vypadalo přirozeně přejedte to s rozmazávačem.Opakujte to podle toho jak se vám to bude líbit
4.)V rámečku dole,2 řádek a 2 zleva je Polygon.Obtáhněte s tím vaše usta:))
5.)Nahoře-korekce-barevná rovnováha.Vyjedou vám tam ruzny tony barev tak si vyberte tu která se vám bude nejvíc líbit.
6.) Přejedte vaší papulu rozamzávačem aby to vypadalo opravdicky:D
7.)Otevřete si další obrázek-řasy a vyberte si které se vám nejvíc líbí.Dejte je myší do rámečku.Pravým tlačítkm na myši dejte kopírovat.
8.)Nahoře-upravy-upravit jinak-maska :D Vylítne vám řasa a tu si nastavte podle tvaru a velikosti vašeho oka:D Stejným zpusobem udělejte druhé oko a dolní řasy:D
9.)Pokud chcete upravovat dál a přirozenějc.Stáhnětě si Photoscape.Je to zdarma:))
10.)Otevřete si ho.Dejte si tam vaší opravenou fotku z Photofiltre.
11.)Zmačkněte Filtr-redukce šumu.Pokud to pujde tak dejte vysoké,ale jestli by jste to měli moc rozmazaný tak dejte střední nebo nízké.Záleží na kvalitě fotky:))
12.)Znova dejte filtr a uplně nahoře filmový efekt a vysoké.:))
13.) Uložit :D A to je vše:))

Doufám že se vám to bude líbit:)) Přeji hezké upravování:)